Jura Impressa F50 black

Jura Impressa F50 black
Značka:Jura
Dostupnost:Do týdne
Cena s DPH:24 990,- Kč
Cena bez DPH:20 652.89 Kč
Na splátky:Dnes 2 500,- Kč
později 10 splátek
Kalkulačka splátek

MINIMÁLNÍ HODNOTA NÁKUPU NA SPLÁTKY JE 3000 KČ

Kávovar JURA Impressa F50 nabízí velice snadné ovládání tlačítky po textovým displayem v českém jazyce a rotačním ovladačem. Tlačítky máte možnost zvolit velikost nápoje, vstoupit do nastavovacího menu, spustit proplachy a přístroj vypnout/zapnout. Rotačním ovladačem je možné se pohybovat v menu a potvrzovat položky stejně tak jako přidávat a ubírat vodu na kávu.Díky patentovanému systému Connector system máte možnost připojit velké množství příslušenství ke zpracování mléka nebo vody - pro našlehání mléka od ruční šlehací trysky až po komplexní Profi Auto Cappuccino trysku. U přístroje je standardně dodána Easy Auto Cappuccino tryska a výměnná tryska na horkou vodu.U přístroje JURA Impressa F50 máte možnost nastavit mnoho parametrů - od teploty vody na kávu, aroma kávy, přes automatické zapínání a vypínání až po tvrdost vody a další. Díky tomu si kávovar můžete nastavit přesně podle vašich požadavků a potřeb.

Kávovary JURA obsahují automatické procesy čištění, výměny vodního filtru Claris či odvápnění v případě nepoužití filtru. Kávovar si automaticky vyžádá proces údržby a na vás je již jen jeho spuštění. Nemusíte díky tomu fyzicky nic vyjímat a ručně čistit.

Napětí 230 V, 50 Hz
Proud 6,3 A
Příkon max 1450 W
Váha 9,1 kg
Rozměry (š x v x h) 28 x 35 x 44 cm

Čtěte také:

Columbia - káva vyladěná k dokonalosti

Columbia – káva vyladěná k dokonalosti Pojďme se ponořit do exotické chuti kávy Columbia, která si Vás získá svými chuťovými vlastnostmi jednou provždy… Kolumbie nabízí nespočet…